epa05703287 Real Madrid's Croatian midfielder Luka Modric kicks the ball during a Spanish Primera Division League's soccer match between Real Madrid and Granada at the Santiago Bernabeu stadium in Madrid, Spain, 07 January 2017.  EPA/Mariscal

Na travnjaku Coloseuma u Los Angelesu u utakmici National Cupa Manchester City se poigrao s madridskim Realom kao mačka s mišom. Konačnih 4:1 rezultat je pogodaka postignutih u drugom poluvremenu.

Nadmoć manchesterskih “plavih” materijalizirana je pogotkom Otamendija u 52. minuti. Ubrzo je zabio i Sterling pa je trener europskog prvaka Zinedine Zidane očajnički povukao kompletnu prvu momčad uključujući u sivilo uklopljene Luku Modrića i Matea Kovačića i u vatru poslao alternative.

Nije pomoglo, još su u mrežu ubacili Stones i Diaz da bi se skromna utjeha pokazala u pogotku Oscara pri samom kraju susreta.