UŽAS U KOPRIVNICI Banić koljenom nokautirao suigrača: Doktori odmah utrčali u teren, igrači se hvatali za glavu

04.05.2024., Gradski stadion Ivan Kusek Apas, Koprivnica - SuperSport HNL, 33. kolo, NK Slaven Belupo - HNK Gorica. Tesko ozlijedjeni igrac Gorice Djuro-Giulio Djekic nakon udarca u glavu odvezen je kolima hitne pomoci. Photo: Damir Spehar/PIXSELL

U sklopu 33. kola 1. HNL od 17 sati u Koprivnici igraju Slaven Belupo i Gorica. Na poluvremenu je rezultat 1:1, goste je u vodstvo doveo Nikola Vujnović u 41. minuti, a izjednačio je Benedik Mioč dvije minute kasnije.

Nažalost, u 20. minuti vidjeli smo scenu koju nitko ne želi vidjeti na nogometnom travnjaku.

Domaći vratar Ivan Banić u namjeri da izbije loptu koljenom je nokautirao vlastitog suigrača Đuru-Giulia Đekića. Branič Gorice ostao je nepomično ležati, igrači obje momčadi uhvatili su se za glavu, a na teren je ekspresno ušla i medicinska služba.

Igrači Gorice i Slavena okružili su nesretnog Đekića na podu dok mu medicinska služba pruža pomoć. Nakon petominutnog prekida, utakmica je nastavljena, a umjesto nesretnog Đekića u igru je ušao Valentino Majstorović.

SCENE ZA PAMĆENJE Boysi spektakularno ispratili Dinamo na najvažnije gostovanje u sezoni