Drugi remi u tri utakmice: Real kod predzadnje Osasune bez pogodaka

epa08929159 (L-R) Real Madrid's midfielder Luka Modric, defender Sergio Ramos and striker Marco Asensio warm up prior to the Spanish LaLiga soccer match between CA Osasuna and Real Madrid held at El Sadar stadium in Pamplona, northern Spain, 09 January 2021.  EPA/Jesus Diges

EPA/Jesus Diges

Nogometaši Real Madrida u subotu navečer su, u posljednjoj utakmici 18. kola španjolske Primere, u gostima kod predzadnje Osasune odigrali bez pogodaka.

Kapeta hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić za Real je odigrao 75 minuta, a napadač Osasune Ante Budimir ušao je u igru u 78. minuti.

Realu je to drugi remi u zadnje tri utakmice. Oba remija upisao je u gostima – prvo kod Elchea, pa sad kod Osasune.

Kiks ‘kraljeva’ iskoristila je Barcelona, koja im sada još približila. Nogometaši Barcelone su u 18. kolu u gostima kod Granade slavili sa 4-0, a po dva pogotka su postigli Antoine Griezmann (12, 63) i Lionel Messi (35, 42). Pritom treba izdvojiti pogodak Messija za 3-0 u 42. minuti kada je iz slobodnog udarca pucao ispod živog zida.