KAKAV MAJSTOR Mnogima je promaknulo što je Kroos napravio trenutak prije sjajne asistencije

epa11310915 Real Madrid's Federico Valverde (L) and Real Madrid's Toni Kroos (C) in action against Munich's Harry Kane (R) during the UEFA Champions League semi final, 1st leg match between Bayern Munich and Real Madrid in Munich, Germany, 30 April 2024.  EPA/FILIP SINGER

EPA/FILIP SINGER

Na minhenskoj Allianz Areni nogometaši Bayerna i madridskog Reala su odigrali prvu polufinalnu utakmicu Lige prvaka, pobjednika nije bilo nakon 2-2 (0-1) tijekom 90 minuta igre te se drama seli na uzvrat i madridski Santiago Bernabeu.

Real je poveo u 24. minuti golom Vinicius Juniora, dok je preokret uslijedio početkom nastavka. U 53. minuti Leroy Sane je pogodio za 1-1, dok je u 57. Harry Kane realizirao jedanaesterac za 2-1 Bayerna. Konačnih 2-2 postavio je Vinicius Junior u 83. minuti kada je pogodio s bijele točke.

Jedan od najboljih bio je Toni Kroos, koji je u 24. minuti je sjajnim dodavanjem izbacio iz igre kompletnu obranu Bayerna i tako poslužio Viniciusa koji je sam izašao je pred Neuera i lako plasirao loptu u mrežu za 1-0.

Gledatelji s boljim okom za detalje su primijetili potez koji je njemački veznjak napravio netom prije asistencije, a koji pokazuje kolika je samo Kroos svjetska klasa.

Snimka iz drugog kuta otkriva kako je Kroos rukom pokazao Viniciusu kamo mora trčati. Kad ga je Brazilac poslušao i ušao u prostor, uslijedila je lopta o kojoj se danas jako puno priča i piše.

VELIKI IZOSTANAK Zvijezda Reala propušta Euro: ‘Nije pametna ideja pozvati ga sada’