EPA/ANDREA DI MARCO

Iako 2016. godine još uvijek nije zabio pogodak, Mario Mandžukić oduševljava navijače, suigrače i trenera Juventusa. Hrvatski reprezentativac odrađuje lavovski dio posla u momčadi Massimiliana Allegrija, odvlači igrače, proigrava, vraća se u obranu, asistira.

U jučerašnjem dvoboju protiv Atalante Mario je bio dvostruki asistent, prvo Barzagliju, a potom Lemini (iako je termin asistencija u ovom slučaju dosta nategnut). Juventus je slavio s 2:0 te se vratio na prvo mjesto Serie A s tri boda prednosti pred Napolijem. Jedna akcija posebno je oduševila obožavatelje Juventusa i hrvatskog napadača. Igrala se 48. minuta susreta, a prilikom brze kontre Atalante, Mandžukić je odsprintao iz suparničkog šesnaesterca u vlastiti te glavom izbio loptu koja bi, vrlo vjerojatno, završila iza leđa Buffona, koji nije primio pogodak već 836 minute u Serie A. Nakon izbacivanja u korner, Mandžukić je primao čestitke svojih suigrača.

Mandzukic vs AtalantaKako osvojiti srca navijača: Izdanje Mario Mandžukić.

How to win hearts of the fans: #Mandzukic edition.