SERIE A Perišić strijelac u pobjedi Intera, Kalinić, Badelj i Milić nastupili u remiju Fiorentine

epa

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić zabio je prekrasan pogodak u slavlju Intera nad Crotoneom. Inter se mučio sve do 84. minute, a onda je protivnika ‘riješio’ u šest minuta.

Perišić je zabio nakon solo akcije krasnim udarcem sa desne strane. U 88. minuti Mauro Icardi povisuje na 2:1 pogotkom s bijele točke, a Argnetinac je svoj drugi gol na utakmici postigao u trećoj minuti sudačke nadoknade nakon asistencije Edera.

Oba hrvatska reprezentativca, Ivan Perišić i Marcelo Brozović odigrali su cijeli susret za Inter.

Hrvatski reprezentativci bili su u ‘akciji’ u u redovima Fiorentine – utakmicu protiv Sampdorije započela su tri Hrvata – Nikola Kalinić, Milan Badelj i Hrvoje Milić. Fiorentina je u vodstvo došla u 37. minuti pogotkom Federica Bernardeschija, a poravnao je Luis Muriel u 57. minuti.

Juventus je i dalje vodeća momčad Serie A sa 30 bodova, pet više od drugog Milana. Fiorentina je osma, a Inter deveti sa po 17 osvojenih bodova. Sampdoria se nalazi na 14. mjestu sa 15 bodova, dok je Crotone posljednji sa pet osvojenih bodova.