EUROPA LIGA Arsenal preokretom do pobjede nad Kölnom

epa06205237 Arsenal's Theo Walcott (C) in action during the UEFA Europa League Group H soccer match between Arsenal FC and FC Cologne at the Emirates Stadium in London, Britain, 14 September 2017.  EPA/FACUNDO ARRIZABALAGA

Nogometaši Arsenala slavili su u prvom kolu Europa lige protiv Kölna sa 3:1. Utakmica je kasnila sat vremena zbog kaosa ispred stadiona koji je nastao jer je više od 20.000 navijača Kölna pokušalo ući na stadiona iako je njemački klub dobio svega 3.000 ulaznica.

Köln je poveo u devetoj minuti preko Córdobe, ali drugom poluvremenu Arsenal se probudio i zabio gostima tri komada. U 46. minuti u igru je ušao Sead Kolašinac, a samo tri minute kasnije postiže izjednačujući pogodak. U 67. minuti pogodio je Alexis Sánchez, dok je konačni rezultat postavio Héctor Bellerín.