EPA/JUAN CARLOS HIDALGO

U pripremnoj utakmici koja se danas odigrala u Dublinu, Barcelona je slavila protiv Celtica sa 3:1.

Prvak Španjolske u vodstvo je došao u 11. minuti. Aleix Vidal lijepo je poslužio Ardu Turana, koji pogađa za vodstvo. U 29. minuti Celtic izjednačuje preko Leigha Griffithsa.

U prvom poluvremenu pala su još dva gola – u 31. je na 2:1 za Barcelonu povisio Efe Eric Ambrose autogolom, a konačnih 3:1 postavlja Munir El Haddadi u 41. minuti na asistenciju Luisa Suareza.

U drugom poluvremenu zaredale su se promjene, ali do promjene rezultata nije došlo. Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić nije nastupio, kao ni Gerard Pique, Andres Iniesta i Neymar.

OZNAKE: Barcelona, celtic