SERIE A Higuain dvostruki strijelac u pobjedi Juventusa, Mandžukić i Pjaca ušli s klupe

EPA/ALESSANDRO DI MARCO

Nogometaši Juventusa pobijedili su u subotu Sassuolo sa 3:1 u utakmici trećeg kola Serie A.

Gonzalo Higuain, koji je startao od prve minute, doveo je ‘Bianconere’ u vodstvo već u petoj minuti na asistenciju Dybale. Isti je igrač povisio na 2:0 u desetoj minuti na dodavanje Khedire. Miralem Pjanić postigao je pogodak za 3:0 u 27. minuti susreta.

Sassuolo je u 33. minuti smanjio na 3:1 preko Anteija, koji je postavio i konačan rezultat. Higuain je iz igre izašao u 69. minuti, kada ga je zamijenio hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić, koji je upisao jedan udarac u okvir vrata. Marko Pjaca ušao je u igru u 87. minuti umjesto Dybale. Juventus je imao čak 23 udarca prema vratima Sassuoloa, od čega je deset udaraca išlo u okvir gola.

Večeras se od 20:45 sati još sastaju Palermo i Napoli.