PREMIERLIGA Debakl Bilića protiv Guardiole, United nije uspio zabiti Hullu

epa05765469 Manchester City's Yaya Toure  scores a penalty during the English Premier League soccer match between West Ham and Manchester City at the London Stadium in London, Britain, 01 February 2017.
EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications  EPA/HANNAH MCKAY

Nogometaši West Hama uvjerljivo su u srijedu izgubili od Manchester Cityja, koji im je ‘utrpao’ četiri gola.

U 17. minuti City je u vodstvo doveo Kevin de Bruyne na asistenciju Gabriela Jesusa. U 21. minuti David Silva povisio je na 2:0, a u 39. Jesus ‘diže’ na 3:0 protiv nemoćne momčadi Slavena Bilića. U drugom poluvremenu pobjedu Cityja zapečatio je Yaya Toure, koji je u 67. minuti pogodio s bijele točke.

Manchester City protiv Hulla je odigrao utakmicu bez golova, a Stoke i Everton odigrali su 1:1. Crouch je doveo Stoke u vodstvo u sedmoj minuti, postigavši pritom svoj 100. ligaški pogodak. Bod Evertonu donio je Stokeov Ryan Shawcross, koji je u 39. minuti postigao autogol.