HNL Osijek u Gradskom vrtu svladao Split, Aljoša Vojnović dvostruki strijelac

Davor Javorovic/PIXSELL

Nogometaši Osijeka nastavili su s odličnim partijama u novoj sezoni. U utakmici devetog kola na Gradskom su vrtu slavili protiv posljednjeplasirane momčadi Splita sa 3:0.

U vodstvo su došli preko Antonija Peroševića u 68. minuti iz penala. Na 2:0 povisio je Aljoša Vojnović u 83. minuti susreta, a isti je igrač postavio i konačni rezultat dvije minute prije kraja.

ossijek je zasada preuzeo vrh HNL-a sa 22 boda. Dva boda manje ima Rijeka koja je u 19 sati započela utakmicu protiv Dinama, koji je na trećem mjestu sa 19 bodova. Hajduk je četvrti sa 17. Na samom dnu nalaze se Cibalia i Split, ali Split ima lošiju gol razliku (2:13).

OZNAKE: Split, HNL, Osijek