PRIMERA: Real slavio protiv Eibara, Modriću 84 minute

epa08485508 Real Madrid's Marcelo (C) celebrates after scoring the 3-0 lead during the Spanish LaLiga soccer match between Real Madrid and SD Eibar behind closed doors at Di Stefano stadium in Madrid, Spain, 14 June 2020.  EPA/Kiko Huesca

EPA/Kiko Huesca

Nogometaši Real Madrida slavili su u nedjelju u utakmici 28. kola španjolske Primere protiv Eibara s 3:1.

‘Kraljeve’ je u vodstvo doveo Toni Kroos već u četvrtoj minuti. Do kraja poluvremena Real je dao još dva gola i riješio utakmicu. Sergio Ramos pogodio je u 30. minuti, a Marcelo sedam minuta kasnije.

Jedini gol za Eibar postigao je Pedro Bigas u 60. minuti i postavio konačni rezultat.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić izašao je iz igre u 84. minuti susreta.

Ovom pobjedom Real je došao do 59 bodova, dva manje od vodeće Barcelone. Eibar se nalazi na 16. mjestu s 27 osvojenih bodova.