NOVO ČUDO SLAVENA BILIĆA West Ham od 0:2 do pobjede 3:2 u sudačkoj nadoknadi

Jan Kruger/Getty Images

West Ham je u subotu kreirao još jednu senzaciju, svladavši Everton u sudačkoj nadoknadi. Momčad Slavena Bilića gubila je do 78. miinute sa 2:0, ali u 12 minuta su uspjeli tri puta pogoditi za veliki preokret.

Lukaku je doveo Everton u vodstvo u 13. minuti, a u 34. su ostali s igračem manje. Drugi žuti karton dobio je Mirallas. Ipak, u 56. minuti Aaron Lennon povisuje vodstvo. Sve su mogli riješiti u 69. minuti pogotkom s bijele točke. Ipak, Lukaku nije iskoristio penal.

Tada počinje veliki preokret West Hama. Bilić je na početku drugog poluvremena u igru uveo Carrolla, Sakha i Songa, a u 78. minuti Antonio pogađa za smanjenje zaostatka. Samo tri minute kasnije Payet asistira Sakhu za poravnanje, a veliko slavlje za ‘Čekićare’ donosi sjajni Francuz Dimitri Payet u prvoj minuti sudačke nadoknade, na asistenciju Sakha.

Ovo je tek druga pobjeda West Hama u posljednjih deset gostujućih utakmica, ali tri boda koja su danas osvojili stavljaju ih na peto mjesto, ispred Manchester Uniteda, koji svoju utakmicu igra sutra. Everton se nalazi na 11. mjestu.