Bogdanović u porazu od Memphisa postao 63. igrač u NBA povijesti s 1.300 pogođenih trica

Oct 21, 2022; New York, New York, USA; Detroit Pistons forward Bojan Bogdanovic (44) moves the ball past New York Knicks guard Evan Fournier (13) during the second quarter at Madison Square Garden. Mandatory Credit: Tom Horak-USA TODAY Sports

Detroit se na gostovanju u Memphisu do sredine druge četvrtine držao u egalu ili laganom minusu ali poslije 42-42 Grizzliesi su do poluvremena otišli na 61-53 a onda i 98-77 nakon treće četvrtine u kojoj su Pistonsi imali čak osam izgubljenih lopti. Bojan Bogdanović je u porazu 114-103 s 19 koševa (4/9 za dva, 26 za tri) bio najbolji strijelac Pistonsa, Marvin Bagley zabio je 14 (6/12) uz devet skokova, Kevin Knox (4/5) i Isaiah Stewart (5/9) po 13 koševa. Za Memphis Jaren Jackson 20 koševa (8/12), Ja Morant 15 koševa (6/20) i 12 asistencija.

Zion Williamson je u 128-117 pobjedi New Orleansa nad Phoenixom podsjetio zašto je 2019. bio prvi izbor Drafta: zabio je 35 koševa (13/17) i zakucavanjima dizao gledatelje na noge. Deandre Ayton je za Phoenix zabio 25 (11/15) uz 14 skokova, Devin Booker je ostao na 14 (5/17), Dario Šarić je igrao samo 46 sekundi.  Pelicansi su s 17/8 vodeća momčad Zapadne konferencije, Phoenix je treći s 16/10.