ATP BEČ Karlović svladao Seppija za drugo kolo

Sanjin Strukic/PIXSELL

36-godišnji hrvatski tenisač Ivo Karlović pobjedom nad Talijanom Andreasom Seppijem plasirao se u drugo kolo ATP turnira u Beču. Karlović je nakon sat i 23 minute igre slavio sa 7:6(5) i 6:3.

svoj je servis Karlović držao u cijelom meču, dok je Talijanu njegov uzeo jednom. Samo jednom, jer Ivo je imao čak pet break prilika. U prvom setu Karlović je u tri različita gema imao četiri break prilike, ali taj je set riješen nakon tie-breaka.

U šestom gemu drugog seta Seppi je jedini put ‘pokleknuo’ i izgubio servis, nakon što je u trećem gemu propustio svoju jedinu break priliku na Karlovićev servis, ali njegov je udarac otišao u mrežu.

Karlović je meč završio sa 17 as servisa i čak 75 osto ubačenog prvog servisa.

U drugom će kolu igrati protiv boljeg iz dvoboja Nijemca Jan-Lennarda Struffa i Ukrajinca Sergija Stahovskija.