HLADNOKRVNO Ancelottijeva reakcija na pobjednički gol Reala šokirala svijet: ‘Zna li da je pobijedio?’

Carlo Ancelotti head coach of Real Madrid CF during the LaLiga EA Sports match between Real Madrid and Barcelona FC at Stadium Santiago Bernabeu on April 21, 2024 in Madrid, Spain. (Photo by: Alvaro Medranda/ Panoramic),Image: 866789299, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Alvaro Medranda / Panoramic / Profimedia

Alvaro Medranda / Panoramic / Profimedia

U jednom od najvećih derbija na svijetu, Real Madrid je na Santigao Bernabeuu slavio protiv Barcelone 1:0 u 31. kolu La lige.

Utakmica je počela šokantno za Real, jer je već u šestoj minuti pogodio Danac Andreas Christensen, ali je Kraljevski klub uspio poravnati u 18. minuti kada je Lucasa Vazqueza u kaznenom prostoru Barcelone srušio mladi Pau Curbasi, a Vinicius je pogodio s bijele točke.

Prvo poluvrijeme obilježila je i teška ozljeda Frankieja de Jonga, a Katalonci su u 69. minuti preko Fermina Lopeza došli do novoga vodstva. Samo četiri minute kasnije Lucas Vazquez poravnava, da bi u 92. minuti posve nečuvan ostao Jude Bellingham, koji je donio pobjedu Realu.

KONTROVERZNA ODLUKA Je li Barcelona teško oštećena protiv Reala? ‘Sramota za nogometni svijet’

Luka Modrić odigrao je svih 90 minuta, predvodio Real kao kapetan te bio jedan od najboljih pojedinaca na terenu. No, dok svi sipaju nove hvalospjeve na račun igre kapetana naše reprezentacije, ostatak svijeta se čudi Carlu Ancelottiju.

Naime, internetom se brzinom munje proširila snimka na kojoj se vidi Ancelottijeva reakcija na pobjednički gol Reala.

Navijači na tribinama burno su slavili Bellinghamov gol, u teren je utrčala i cijela klupa Reala, no Ancelotti jedva da je izvadio ruke iz džepova. Hladnokrvno se okrenuo i krenuo prema klupi, kao da želi biti što dalje od slavlja.

Situaciju su ubrzo komentirali navijači diljem svijeta: “Zna li on da je pobjedio?”, “Ono kad si tolika faca da ti pobjeda protiv Barce u 92. minuti nije ništa posebno”.

U ELITNOM DRUŠTVU Modrić proslavio pobjedu protiv Barcelone uz jednog od najvećih ikad