Nogometaši Atletica svladali su u utorak Getafe sa 2:0 i tako, barem na jedan dan, zasjeli na vrh španjolske Primere. Oba pogotka za Atletico postigao je fantastični Francuz Antoine Griezmann.

Griezmann je pogodio već u petoj minuti na dodavanje Gabija, da bi konačan rezultat postavio u 90. minuti na asistenciju Martineza. Atletico se sada izjednačio s Barcelonom na vrhu Primere sa 12 bodova, ali katalonski klub ima susret manje od Madriđana.

U drugoj utakmici večeri Espanyol je sa minimalnih 1:0 slavio kod kuće protiv Valencije pogotkom Alvareza u 18. minuti. Posljednja utakmica večeri igra se u Granadi gdje istoimena momčad dočekuje Real Sociedad.

Španjolsko prvenstvo nastavlja se sutra susretima Celte i Barcelone, Levantea i Eibara, Rayo Vallecana i Gijona, Athletic Bilbaa i Real Madrida, Las Palmasa i Seville te Malage i Villareala.