POBJEDA HAJDUKA Momčad Joana Carrilla igrala kod Rudeša

Zagreb, 06.08.2017 - Utakmica 1. HNL između Dinama i Hajduka na stadionu u Maksimiru. Na fotografiji Juan Carrillo.  foto HINA/ Daniel KASAP /ds

Od 19 sati Hajduk igra kod Rudeša u šestom kolu Prve HNL. Momčad Joana Carrilla lovi četvrtu pobjedu ove sezone. Rudeš je do sada stigao do dva remija i potpisao tri poraza.

RUDEŠ – HAJDUK 0:4

UŽIVO:

90′ Kraj utakmice. Hajduk je slavio 4:0 i izjednačio se s Dinamom na prvom mjestu.

81′ Dobra prilika za Hajduk! Tudor je centrirao, a Erceg glavom poslao loptu pored gola.

68′ Umjesto Nižića u igru je ušao Bosančić.
70′ Umjesto Nižića u igru je ušao Bosančić.
68′ Umjesto Mesarića u igru je ušao Franić.

59′ GOOOL za HAJDUK! 0:4, strijelac je AHMED SAID! Pešić je bio u velikoj prilici, ali je njegov udarac s pet metara obranio Picak. Lopta se odbila do Ercega, koji je smirio za Saida, a ovaj je iz blizine poslao u mrežu za svoj hat-trick!

46′ Počelo je drugo poluvrijeme u Kranjčevićevoj.

45 + 2′ – GOOOL za HAJDUK! 0:3, strijelac AHMED SAID! Igrač Hajduka zabio je drugi gol na utakmici nakon udarca Ercega i obrane Picaka! Hajduk ima velikih 3:0 na poluvremenu i dva igrača više.

43′ Utakmicu u Kranjčevićevoj promatra i košarkaš Hrvatske Bojan Bogdanović.

39′ GOOOL za HAJDUK! 0:2, strijelac je HAMZA BARRY! Nakon gužve u šesnaestercu lopta je stigla do Hamze, koji je šutirao a lopta uz devijaciju završila pod gredu za velikih 2:0!

30′ DRUGI CRVENI ZA RUDEŠ! Iz igre je isključen i Borevković! Stoper Rudeša je preoštro startao na Fomitschowa i zaradio drugi žuti karton, odnosno put u svlačionicu!

23′ CRVENI KARTON ZA RUDEŠ! Vuco, koji je već imao žuti karton udario je tijekom duela Tudora i zaradio crveni karton!

20′ Udarac Ercega blokirali su igrači Rudeša. Onda je Hamza šutirao s ruba šesnaesterca, ali je vratar Rudeša dobro obranio njegov udarac.

13′ GOOOL za HAJDUK! 0:1, strijelac je AHMED SAID! Vuco je izgubio loptu, a Hamza reagirao na pravi način, proigrao Ercega po lijevoj strani, da bi ovaj ubacio idealnu loptu u sredinu za Saida, koji je iz prve poslao u mrežu nemoćnog vratara Picka!

8′ Said je pao na rubu šesnaesterca. Batinić je pokazao da se igra dalje.
5′ Stipica je lako uhvatio loptu nakon slobodnog udarca za Rudeš i udarca sa 18 metara.
1′ Krenula je utakmica u Kranjčevićevoj.
RUDEŠ: Picak, Mesarić, Borevković, Glauder, Grbić, Aralica, Vuco, Turčin, Pavić, Entrena, Ivančić. Klupa: Čondrić, Livančić, Kamenar, Boršić, Franić, Perić-Komšić, Muić.
HAJDUK: Stipica, Tudor, Nižić, Carbonieri, Fomitschow, Hamza, Radošević, T. Bašić, Pešić, Erceg, Said. Klupa: Letica, Bosančić, Vlašić, Juranović, Kožulj, Šehić, Jandrek.