SERIE A: Pobjeda Milana, momčadi koje se bore za opstanak u dvije utakmice zabile 12 golova

epa09059284 Milan’s Rade Krunic (L) jubilates after scoring the opening goal during the Italian Serie A soccer match Hellas Verona  vs AC Milan at Marcantonio Bentegodi stadium in Verona, Italy, 07 March 2021.  EPA/EMANUELE PENNACCHIO

EPA/EMANUELE PENNACCHIO

Nogometaši Milana u nedjelju su, u susretu 26. kola Serie A, slavili kod Verone Ivana Jurića s 2:0 te se vodećem Interu približili na tri boda.

Milan je poveo sjajno izvedenim slobodnim udarcem Krunića u 28. minuti, a na konačnih 2:0 povisio je Dalot preciznim udarcem u 50. minuti.

Za momčad Milana nisu nastupili hrvatski nogometaši Ante Rebić i Mario Mandžukić.

U dvije nedjeljne utakmice u kojima su se sastale momčadi koje se bore za ostanak palo je čak 12 golova. Parma je dvaput nadoknađivala zaostatak protiv Fiorentine da bi u 90. minuti prvi put i povela, ali na kraju nije uspjela prekinuti niz od 17 utakmica bez pobjede u Serie A jer je susret okončan rezultatom 3:3, dok je Crotone prekinuo svoj niz od sedam poraza zaredom te niz Torina od šest utakmica bez poraza pobjedom 4:2.

U prvom susretu dana Roma je kao domaćin svladala Genou pogotkom Mancinija. Milan Badelj odigrao je čitav susret, a Marko Pjaca prvo poluvrijeme za Genou.