RONALDO BJESNIO, IZGUBIO OD KEKA Cristiano urla po Sloveniji: ‘Ako je penal, penal je!’

Vjeran Zganec Rogulja7Pixsell, AA/ABACA/AbacaPress/Profimedia

Najpoznatija si faca pod svodom nebeskim, ali uđeš u neke godine pa ti budu tanji živci, pa te pobijede Slovenci, pa su ti krivi suci Bosanci

Prijateljska, pripremna utakmica. Slovenija – Portugal. Rezultat 2:0. Kad Matjažu Keku daš vremena da radi, Matjaž Kek isporuči.

Normalno da je najveća zvijezda spektakla u Ljubljani bio Cristiano Ronaldo. Gdje god da dođe najveća je zvijezda. U 40. godini života, više ne niti u Man Unitedu, niti u Realu.

AA/ABACA / Abaca Press / Profimedia

Egzotika Saudijske Arabije, još nekoliko vagona love na računu, ali godinice idu. Daleko je to, normalno, od onog Cristiana. A i živci su sve tanji.

U Ljubljani je prigovarao sucima. Stalno. Tražio jedanaesterac u prvom poluvremenu. Tražio jedanaesterac i drugom poluvremenu. BiH sudac Irfan Peljto stvari je vidio drukčije. Prema pravilima nogometne igre.

Pa je narcis Ronaldo bjesnio. I na suce i na Bosance i na Slovence… Na sve. Kamere su ha uhvatile kako viče:

“Ako je penal, penal je”!

Istina. Ali ako nije – nije. Na kraju utakmice derao se na svakoga tko je imao bilo kakvu sudačku oznaku. Zapravo tad je bio najljući, najbjesniji:

VIDEO pogledajte ovdje

Inače, u Stožicama su za Sloveniju zabijali Timi Max Elšnik i bivši igrač Rijeke, box to box veznjak Adam Gnezda Čerin.

Sa Šeškom u napadu, Oblakom na golu… Slovenija i riječka legenda Kek imaju posve finu nogometnu priču. Svaka čast susjedi!