NEPROSPAVANA NOĆ Dinamo jutro nakon velike pobjede: ‘Nisu svi ponedjeljci uvijek tako loši’

05.05.2024., stadion HNK Rijeka, Rijeka - SuperSport HNL, 33. kolo, HNK Rijeka - GNK Dinamo.

Dinamo je napravio veliki korak prema još jednoj obrani naslova prvaka Hrvatske nakon što su na Rujevici slavili protiv izravnog konkurenta za titulu 2:1.

Marko Pjaca je doveo domaćina u vodstvo iz penala u 49. minuti, no potpuni preokret su režirali Bruno Petković u 75. i  Arber Hoxha u 89. minuti.

ZAVLADALA EUFORIJA Ristovski predvodio navijanje kod Maksimira, igrači zaustavljeni i na benzinskoj

Veliku pobjedu su prepoznali i navijači koji su se najprije družili s igračima na odmorištu Kupjak, a zatim dočekali bus ispred Maksimira.

Miljenik Maksimira Stefan Ristovski bio je najglasniji u navijanju, a nakon što su proslavili veliku pobjedu s navijačima, igrači su nastavili slavlje u hotelu u Jugu.

Jutro nakon utakmice Dinamo je objavio fotografiju semafora s Rujevice i poruku: “Nisu svi ponedjeljci uvijek tako loši.”

Do kraja prvenstva su preostala tri kola, a Dinamo već 18. svibnja protiv Slaven Belupa može osigurati naslov.