HEJA, HEJA CIBOSI… GRDO STE IZGUBILI Slovenci na zagrebačkom parketu: 25 razlike

foto HINA/ Daniel KASAP

Košarkaši Cibone u svom su posljednjem ovosezonskom nastupu u regionalnoj ABA ligi izgubili na svom terenu od Cedevite Olimpije sa 72:97 (20:24, 13:28, 19:22, 20:23)

Heja, heja Cibosi, grdo ste izgubili… Oproštaj od ABA lige s porazom od 25 razlike u sudaru s ljubljanskom Cedevita Olimpijom. I to na vlastitom parketu.

Filip Bundović s 18 i Jakov Mustapić sa 17 koševa bili su najefikasniji u sastavu Cibone, dok su Aleksandar Šaškov s 20 ubačaja i 13 skokova te Alen Omić s po 14 poena i skokova predvodili Cedevitu Olimpiju.

ŽIVOT LETI, KAPETANE Draženu u čast: NBA zvijezde u Zagrebu, za 60. rođendan Najvećeg

Cibona je dobro otvorila utakmicu koja joj rezultatski nije ništa predstavljala te je nakon pet minuta vodila sa 17:10, no uslijedio je veliki pad.

Ljubljanski je sastav u sljedećih 13 minuta napravio seriju 40:11, poveo s 50-28 i riješio utakmicu. Po Zagrepčane kobna je bila dominacija Ljubljančana u skoku kojom su dolazili do dodatnih prilika za poentiranje.

Cibona je ABA ligu okončala s omjerom pobjeda i poraza 9-17, dok je Cedevita Olimpija sa 16-10 osigurala ulazak u doigravanje s četvrtog ili petog mjesta.