Betis svladao Real, Barcelona ostala na vrhu Primere

epa08279573 Betis' defender Sidnei (C, top) celebrates after scoring the 1-0 during the Spanish LaLiga soccer match between Real Betis and Real Madrid at Benito Villamarin in Seville, Andalusia, Spain, 08 March 2020.  EPA/RAUL CARO

EPA/RAUL CARO

Nogometaši Real Madrida poraženi su sinoć od Betisa u Sevilli sa 2:1 u utakmici 27. kola španjolske Primere. Real je tako ‘ispustio’ prvo mjesto, koje sada zauzima Barcelona s dva boda prednosti.

U vodstvo je došao Betis u 40. minuti preko Sidneija, a u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena izjdnačio je Benzema s bijele točke. Sva tri boda Betisu je donio Tello u 82. minuti. Imao je Betis još jednu fantastičnu priliku za pogodak u 55. minuti, ali gol je spriječio kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić, koji je loptu izbio s gol-crte.

Modrić je na terenu bio do 79. minute.

Betis je sada 12. sa 33 boda, dok je Real ostao na 56 bodova. Barcelona nakon subotnje minimalne pobjede protiv Real Sociedada ima 58 bodova.