PREMIERLIGA West Ham u 97. minuti ostao bez pobjede nad posljednjim Palaceom

epa06237820 Arsenal's Granit Xhaka during the English Premier League soccer match between Arsenal vs Brighton & Hove Albion at Emirates, London, Britain, 1st October 2017.  EPA/WILL OLIVER EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications

Nogometaši West Hama hrvatskog trenera Slavena Bilića ‘prosuli’ su u subotu prednost od 2:0 na gostovanju kod posljednjeplasiranog Crystal Palacea i na kraju osvojili samo bod. ‘Čekićari’ su na poluvrijeme otišli s prednošću 2:0, a golove su zabili Chicharito i Ayew. Ipak, u drugom poluvremenu Palace se vraća – Luka Milivojević smanjuje u 50. sa bijele točke, a bod za domaćine donosi Wilifred Zaha u sedmoj minuti sudačke nadoknade.

U ostalim utakmicama Liverpool je svladao Huddersfield sa 3:0 na Anfieldu. Golove su dali Sturridge, Firmino i Wijnaldum, a Salah je u 42. minuti promašio jedanaesterac. Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren niuje bio u sastavu Liverpoola, a britanski mediji pišu da se ozlijedio prilikom zagrijavanja. Još uvijek nije pozbato koliko je teška ozljeda i hoće li Lovren biti na raspolaganju izbornik Daliću za playoff s Grčkom.

Stoke je pogotkom Darrena Fletchera slavio protiv WBA, Manchester City je sa 3:2 pobijedio Bournemouth. Za ‘Građane’ su pogađali Sané, Fernandinho i Sterling, a strijelci za WBA bili su Rodriguez i Phillips. Arsenal je s 2:1 bio bolji od Swanseaja. Swanse je pove preko Clucasa, ali ‘Topnici’ potom rade preokret. izjednačio je Sead Kolašinac, a sva tri boda donosi Aaron Ramsey, na asistenciju Kolašinca, koji je u 78. minuti izašao iz igre zbog ozljede.

Od 18:30 sati igraju Bournemouth i Chelsea.