Verona i Bologna odigrali bez golova, nastupio Moro

epa10868537 Hellas Verona's Isak Hien (L) Bologna's Joshua Zirkzee (R) during the Italian Serie A soccer match between Hellas Verona and Bologna FC, in Verona, Italy, 18 September 2023.  EPA/EMANUELE PENNACCHIO

U posljednjem susretu 4. kola talijanskog nogometnog prvenstva Verona i Bologna su odigrali 0-0.

Bila je to taktička predstava s malo prilika na obje strane.

Domaćin je u 29. minuti uspio zatresti Bologninu mrežu, no VAR je poništio pogodak Isaka Heina.

Za Bolognu je od 80. minute nastupio hrvatski nogometaš Nikola Moro.

Verona je sada deveta sa sedam bodova, dok Bologna drži 11. poziciju s pet bodova.

U ranije odigranom susretu, Torino, kojeg vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić je na gostovanju pobijedio Salernitanu sa 3-0 ostvarivši drugu pobjedu ove sezone.

Golove za goste zabili su Alessandro Buongiorno (15) i Nemanja Radonjić (41, 50).

Za domaći sastav je do 68. minute igrao Domagoj Bradarić, dok hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić nije nastupio za Torono, nije ga bilo niti na klupi.

Zanimljivo, bila je to već peta Torinova pobjeda na zadnjih šest gostovanja u Serie A, dok je Salernitana upisala prvi domaći poraz u zadnjih devet susreta.

Torino je ovom pobjedom napredovao na sedmo mjesto sa sedam bodova, pet manje od lidera Intera, dok je Salernitana na 19. poziciji s dva boda. Začelje drži Empoli koji je u prva četiri kola upisao četiri poraza.