SERIE A Sampdoria i Fiorentina remizirali, nastupili Badelj, Milić i Kalinić

epa05899081 Fiorentina's Argentinian defender Gonzalo Rodriguez (2nd from right) scores a goal during the Italian Serie A soccer match Uc Sampdoria vs Acf Fiorentina at Luigi Ferraris Stadium in Genoa, Italy, 09 April 2017.  EPA/SIMONE ARVEDA

U prvoj nedjeljnoj utakmici 31. kola talijanske Serie A nogometaši Sampdorije na svom su terenu odigrali 2:2 protiv Fiorentine.

Domaćini su poveli već u petoj minuti preko Bruna Fernandesa, a Fiorentina izjednačuje u 60. preko Gonzala Rodrigueza. Novo vodstvo Sampdoriji donosi Ricardo Álvarez u 71. minuti, a bod gostima osigurava Khouma Babacar u 89. minuti utakmice.

Hrvatski reprezentativac Milan Badelj odigrao je cijelu utakmicu za Fiorentinu, Nikola Kalinić u igru je ušao u 46. minuti, a Hrvoje Milić izašao je u 73. minuti utakmice.

Fiorentina je osma momčad Serie A sa 52 boda, sedam manje ima Sampdoria na devetom mjestu. Vodeći je Juventus sa 77 bodova.