SERIE A Remi Torina i Milana, Pašalić odigrao cijelu utakmicu

epa05659396 Milan's midfielder Mario Pasalic jubilates after scoring the 1-1 goal during the Italian serie A soccer match between Ac Milan and Fc Crotone at Giuseppe Meazza stadium in Milan, Italy, 04 December 2016.  EPA/MATTEO BAZZI

Nogometaši Milana i Torina podijelili su bodove u današnjoj utakmici 20. kola talijanske Serie A.

Torino je poveo u 21. minuti preko Andree Belottija, a pet minuta kasnije već je bilo 2:0. Strijelac – Marco benassi. Adem Ljajić, asistent kod prvog pogotka, mogao je povisiti na 3:0 u 42. minuti sa bijele točke, ali njegov udarac brani Donnarumma.

U drugom smo poluvremenu vidjeli dva pogotka s druge strane. Milan je golom Bertolaccija smanjio na 2:1 u 55. minuti, a penal je pet minuta kasnije iskorisio Carlos Bacca. Alessio Romagnoli zaradio je drugi žuti karton u 89. minuti te je Milan utakmicu završio s desetoricom.

Mario Pašalić odigrao je svih 90 minuta za Milan.