PRIMERA Real bolji od Athletica, Modrić dobio 62 minute

epa05845043 Real Madrid players celebrate the 2-1 goal  during the Spanish Primera Division soccer match between Real Madrid and Real Betis at Santiago Bernabeu stadium in Madrid, Spain, 12 March 2017.  EPA/VICTOR LERENA

Nogometaši Real Madrida u subotu su upisali pobjedu od 2:1 protiv Athletica u Bilbauu.

U vodstvo su došli u 25. minuti golom Karima Benzeme. Athletic je izjednačio u 65. preko Aduriza, a tri boda ‘Kraljevima’ donio je Casemiro u 68. minuti. Athletic je imao više udaraca prema vratima Reala – 12, od čega je pet otišlo u okvir.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić igrao je za Real do 62. minute, a Mateo Kovačić utakmicu je odgledao s klupe za pričuve.