PRIMERA Nula Reala i Malage, Kameni zaključao vrata – Ronaldo nije mogao do 500. pogotka

EPA/J P GANDUL

U drugoj subotnjoj utakmici Primere Real Madrid je na Santiago Bernabeu odigrao 0:0 sa Malagom. Iako je Real imao čak 31 udarac prema vratima danas fantastičnog Kamenog, od kojih je devet otišlo u okvir gola, napadači Reala, prvenstveno Cristiano Ronaldo, nisu pronašli put prema vratima Malage.

Samo Ronaldo, koji je danas ‘lovio’ svoj 500. pogodak, imao je 15 udaraca prema golu Malage. Ali, Kameni je zaključao svoja vrata uz nekoliko doista spektakularnih obrana. Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu za ‘kraljeve’, dok je Kovačić ušao u igru u 60. minuti. Duje Čop utakmicu je odgledao s klupe Malage.

Nogometaši Malage kraj utakmice dočekali su s igračem manje, jer je u 77. minuti Amrabar zaradio crveni karton.

Današnjim bodom Real je ostao na drugom mjestu sa 14 bodova, jednim manje od prve Barcelone koja je danas slavila protiv Las Palmasa. Malaga se nalazi na 15. mjestu sa tri boda.