POMRAČENJE UMA Ronaldo ispao iz Kupa pa potpuno poludio: Laktom udario protivnika pa zamahnuo i na suca

ABU DHABI, UNITED ARAB EMIRATES - APRIL 8: Cristiano Ronaldo of Al Nassr during the Saudi Super Cup Semi-Final match between Al Hilal and Al Nassr at Mohamed Bin Zayed Stadium in Abu Dhabi, United Arab Emirates on April 08, 2024. Waleed Zein / Anadolu,Image: 863455944, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Waleed Zein / AFP / Profimedia

Waleed Zein / AFP / Profimedia

U polufinalu saudijskog Superkupa igranom na neutralnom terenu sastali su se Al-Hilal i Al Nassr za koji nastupaju Cristiano Ronaldo i hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović, koji je odigrao svih 90 minuta.

Nogometaši Al-Hilala su slavili s 2:1 i tako upisali nevjerojatnu 33. pobjedu u nizu te time poboljšali vlastiti svjetski rekord. Naime, već s 32 pobjede srušili su rekord u broju pobjeda u nizu u svim natjecanjima, koji je 76 godina držao Belfast Celtic.

Al Nassr je zabio prvi gol na utakmici duboko u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, ali je pogodak koji je zabio Otavio tada poništen zbog zaleđa nakon VAR intervencije. Ronaldo je tada zbog prigovora zaradio žuti karton.

TEŠKO ĆE GA ZADRŽATI Fruk je drugi najbolji asistent u Europi: O njemu se raspisao i najpoznatiji stručnjak za transfere

Al Hilal je u 61. preko Salema Al Dawsarija i u 72. preko Malcoma poveo 2:0, a Sadio Mane je na samom kraju utakmice uspio tek ublažiti poraz i postaviti konačnih 2:1.

Ronaldo potpuno izgubio živce

Utakmica će ostati zapamćena po incidentu u 86. minuti kada je Ronaldo napravio glupost i zaradio izravni crveni karton po prvi put od 2018. godine kada je igrao za Juventus te pocrvenio u susretu Lige prvaka protiv Valencije.

Situacija je počela prilično banalno. Momčad Al Nassra je izborila ubacivanje sa strane na centru, a Ronaldo je pokušao doći što prije do lopte kako bi se nastavila igra. U tom trenutku je potpuno izgubio živce i laktom udario suparnika zbog čega je dobio crveni karton.

Prije nego što je izašao s terena je i zamahnuo šakom prema sucu, ali se predomislio pa ga nije udario.

SA SUZAMA U OČIMA Emotivan oproštaj Karoglana i Jakobušića s igračima: Na odlasku rekli samo jednu riječ