Nogometaši Reala s 3:1 slavili protiv Espanyola, preokret već u prvom poluvremenu

epa10515049 Real Madrid's Croatian midfielder Luka Modric (L) vies for the ball with RCD Espanyol's Danish forward Martin Braithwaite (R) during the LaLiga match Real Madrid vs Espanyol at Santiago Bernabeu Stadium, in Madrid, Spain, 11 March 2023.  EPA/Rodrigo Jimenez

EPA/Rodrigo Jimenez

Nogometaši Real Madrida pobijedili su na Bernabeu Espanyol s 3-1 u utakmici 25. kola španjolske Primere.

Espanyol je poveo već u osmoj minuti, strijelac je bio Joselu, ali je Real dokraja poluvremena preokrenuo. Najprije je Vinicius Junior u 22. minuti svojim 19. golom ove sezone poravnao na 1-1, a onda je Eder Militao doveo Real u vodstvo golom u 39. minuti. Konačan rezultat postavio je Marco Asensio u 93. minuti.

Luka Modrić je igrao do 72. minute.

Real je upisao 17. pobjedu od početka prvenstva i drugi je na ljestvici sa 56 bodova, odnosno šest manje od vodeće Barcelone, koja će ugostiti Athletic Bilbao. S druge strane, Espanyol je 13. na tablici sa 27 osvojenih bodova. U sljedećem kolu Primere nogometaše Reala čeka “klasik” protiv Barcelone.