Mandžukić se upisao u strijelce u azijskoj Ligi prvaka

15.07.2018., stadion Luznjiki, Moskva, Rusija - Svjetsko nogometno prvenstvo 2018., finale, Francuska - Hrvatska. Mario Mandzukic.  Photo: Igor Kralj/PIXSELL

Igor Kralj/PIXSELL

Bivši hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić, koji je od ove zime član Al Duhaila, postigao je pogodak u prvom kolu skupine C azijske Lige prvaka u kojem je katarski klub kao domaćin svladao iranski Persepolis rezultatom 2:0 (2:0).

Mandžukić je zgoditak postigao u 5. minuti susreta kada je glavom zabio s pet metara nakon ubačaja Almoeza. Bio je to njegov drugi gol u novom klubu, a prvi je postigao u polufinalu kupa protiv Al Sailiyja.

Al Duhail je vodstvo povisio samo osam minute kasnije kada se u strijelce upisao Junior, pokazalo se da je time postigao i konačan rezultat dvoboja.

U drugom susretu skupine Al Taawoun iz Ujedinjenih Arapskih Emirata je kod kuće minimalno poražen od saudijskog Al Sharjaha.