KRAMA: IGRAČ DESETLJEĆA 112 golova! Hoffenheim će mu napraviti spomenik, sam ih nosi

TSG Hoffenheim/Matija Habljak/PIXSELL

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Andrej Kramarić pogotkom u 90. minuti osigurao je bod Hoffenheimu u 1:1 domaćem remiju protiv RB Leipziga u prvoj utakmici 32. kola njemačkog prvenstva

Goste je u vodstvo doveo Slovenac Šeško u 38. minuti, a Kramarić je odličnim trzajem glavom u 90. u mrežu proslijedio ubačaj Bultera za konačnih 1:1.

Kramariću je to 12. prvenstveni gol ove sezone, a odigrao je (naravno) cijelu utakmicu. I to opet na lijevom veznom u 3-5-2 formaciji njemačkog sastava.

TSG Hoffenheim

Sam Hoffenheim ističe svog stalnog junaka: ‘Posljednjih 6 utakmica: 4 gola i 2 asistencije’.

Kramarićeve fotografije proslava postignutih golova, na zaglavlju su svih klupskih profila na društvenim mrežama.

KRAMA, KRALJ BUNDESLIGE Njemačka mu se klanja: 250 utakmica, 109 golova, 50 asistencija…

A više od pola objava posvećeno je upravo fenomenalnom hrvatskom nogometašu. Ukupno je veliki ‘Krama‘ za Hoffenheim dosad zabio – 112 golova.

Ako su ga riječki navijači izabrali za najboljeg igrača kluba u prošlom desetljeću, njemački će to sigurno napraviti za ovu dekadu!

Hoffenheim je sada sedmi na ljestvici sa 40 bodova, koliko ima i osmi Freiburg, dok deveti Augsburg zaostaje bod. Bayer Leverkusen je s 81 bodom osigurao naslov prvaka.