U subotu je odigrano pet utakmica drugog kola njemačke Bundeslige, u kojima smo vidjeli tri remija, te dvije pobjede gostiju.

Zanimljivo je bilo u Sinsheimu, gdje je Hoffenheim protiv prvaka Bayerna postigao najbrži pogodak u povijesti Bundeslige. Kevinu Vollandu za matiranje Neuera trebalo je samo devet sekundi, čime se izjednačio s Karimom Bellarabijem, koji je prije godinu dana isto učinio Borussiji Dortmund.

Krivo dodavanje Alabe iskoristio je Volland koji je bez problema matirao Neuera. Thomas Müller izjednačio je u 41. minuti. Boateng u samo dvije minute dobiva dva žuta kartona, a Polanski promašuje jedanaeseterac za Hoffenheim. U posljednjoj minuti pobjedu njemačkim prvacima donosi Robert Lewandowski.

Frankfurt i Ausburg podijelili su bodove – goste je u 23. minuti u vodstvo doveo Caiuby, a izjednačio je Russ u 86. minuti. Bayer je minimalno slavio protiv Hannovera, tri boda donio je Calhanoglu u 18. minuti. Köln i Wolfsburg odigrali su 1:1 – Zoller je Köln doveo u vodstvo u 30. minuti, a bod gostima donosi Bendtner 83. minuti. Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić iz igre je izašao u 74. minuti, a zamijenio ga je upravo strijelac izjednačujućeg pogotka. I utakmica Shalkea i Darmstadta završila je 1:1. Novake u ligi u vodstvo dovodi Rausch već u 9. minuti, a konačan rezultat postiže Draxler u 47. minuti.

Od 18:30 sastaju se HSV i Stuttgart.