VELIKAN IGRE Pogledajte trenutak za pamćenje: Modrić krenuo izlaziti iz igre pa ostao iznenađen reakcijom publike

Real Madrid's Croatian midfielder #10 Luka Modric kicks the ball during the Spanish league football match between RCD Mallorca and Real Madrid CF at the Mallorca Son Moix stadium in Palma de Mallorca on April 13, 2024.,Image: 864548878, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: JAIME REINA / AFP / Profimedia

JAIME REINA / AFP / Profimedia

Luka Modrić igrao je za Real Madrid do 86. minute. u važnoj gostujućoj 1:0 pobjedi kod Mallorce. Jedini pogodak postigao je francuz Aurelien Tchouaméni dalekometnim udarcem u 48. minuti.

Vodećoj momčadi prvenstva ovo je bila četvrta uzastopna pobjeda u prvenstvu, ukupno 24. u La ligi ove sezone.

Modrića, koji se rijetko ove sezone nalazi u početnoj postavi Carla Ancelottija, ali mu je danas to pošlo za rukom, je u 86. minuti zamijenio Daniel Carvajal. Kapetan Vatrenih je ponovno bio jedan od najboljih pojedinaca na terenu, a to su prepoznali i protivnički navijači.

KORAK BLIŽE TITULI Real upisao četvrtu uzastopnu prvenstvenu pobjedu: Modrić odigrao gotovo cijelu utakmicu

Dokaz tome govori scena koju smo već nekoliko puta vidjeli na stadionima diljem Španjolske, a dogodila se i danas na Mallorci. Modrić je krenuo izlaziti s terena, a domaći su navijači ustali na noge i pijeskom ispratili legendu Reala. Budući da nije poznato gdje će Modrić igrati iduće sezone, relativno je vjerojatno da su ga navijači Mallorce posljednji put vidjeli na svom stadionu.

Trenutak kada Modrić izlazi iz igre možete pogledati OVDJE.