Union Berlin sezonu otvorio pobjedom, Juranović ostao na klupi

epa10798891 Union’s Diogo Leite (R) celebrates with teammates after scoring the 3-0 lead during the German DFB Cup first round soccer match between FC-Astoria Walldorf and 1. FC Union Berlin in Walldorf, Germany, 13 August 2023.  EPA/RONALD WITTEK CONDITIONS - ATTENTION: The DFB regulations prohibit any use of photographs as image sequences and/or quasi-video.

EPA/RONALD WITTEK

Nogometaši Union Berlina pobijedili su na svom terenu Mainz sa 4-1, u utakmici prvog kola Bundeslige, a hrvatski reprezentativac Josip Juranović je ostao na klupi.

Trostruki strijelac bio je Kevin Behrens, koji je pogotke postigao u prvoj, devetoj i 70. minuti, a četvrti gol postigao je Srbin Miloš Pantović u šestoj minuti nadoknade vremena. Jedini pogodak za Mainz postigao je Francuz Antoni Caci u 64. minuti, ali su gosti na utakmici promašili čak dva penala – oba je zapucao Francuz Ludovic Ajorqe (63, 88).