TALIJANSKI KUP Inter preko Napolija do polufinala, nastupili Perišić i Strinić

EPA/CESARE ABBATE

Nogometaši milanskog Intera plasirali su se u polufinale talijanskog Kupa pobjedom nad Napolijem 2:0. Oba pogotka pala su u drugom poluvremenu. Inter je u vodstvo doveo Stevan Jovetić u 74. minuti na asistenciju Garyja Medela, a konačan rezultat postavio je Adem Ljajić u drugoj minuti sudačke nadoknade. U 88. minuti Napoli je ostao s desetoricom – drugi žuti karton dobio je Dries Mertens.

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić igrao je za Inter do 73. minute, a zamijenio ga je Palacio. Marcelo Brozović susret je odgledao s klupe. Ivan Strinić je odigrao svih 90 minuta za Napoli.

Polufinale su već osigurali Milan, koji je slavio protiv Carpija, te Alessandria koja je jučer svladala Speziju. Posljednje četvrtfinale na rasporedu je sutra, kada Lazio dočekuje Juventus.