Splićani iščupali bod u Koprivnici

Nogometaši Hajduka još uvijek su bez pobjede u domaćem prvenstvu, nakon što su u subotu u 6. kolu Prve HNL kod Slaven Belupa odigrali 1-1 (1-1).

Domaćini su krenuli ambicioznije u susret i zasluženo su poveli u 17. minuti. Igrači Slaven Belupa odigrali su lijepu akciju i lopta je došla do Delića koji je sa deset metara iskosa snažno pucao na prvu stativu, a lopta je prošla vrataru Posavcu kroz noge.
 Hajduk je poravnao u 33. minuti nakon kornera. Gyurcso je ubacio iz kuta, a Brazilac Jario glavom pogađa za 1-1
 Dvije najbolje prilike u drugom poluvremenu imao je Hajduk, u 72. minuti Gyurcso je sa sedam metara pogodio vratnicu, a u 75. je udarac Stanka Jurića sa 18 metara obranio vratar Slavena.
 Slaven, koji je također bez pobjede u novoj sezoni, ostao je na sedmom mjestu sa 4 boda, a Hajduk je osmi, također sa 4 boda. Večeras u 21 sat Osijek dočekuje Lokomotivu.
Utakmica je odigrana na Gradskom stadionu u Koprivnici pred 2.000 gledatelja, a sudio je Ivan Bebek iz Rijeke.
STRIJELCI: 1-0 Mateas Delić (17), 1-1 Jairo (33).