Serie A: Udinese kod kuće svladao Inter. Brozović odigrao cijelu utakmicu

epa10157577 Inter Milan's midfielder Marcelo Brozovic (C) celebrates with team mates after scoring the opening goal in the Italian Serie A soccer match between AC Milan and FC Inter Milan at Giuseppe Meazza stadium in Milan, Italy, 03 September 2022.  EPA/ROBERTO BREGANI

EPA/ROBERTO BREGANI

Nogometaši Udinesea pobijedili su na domaćem terenu milanski Inter s 3-1 u utakmici sedmog kola talijanske Serie A i došli na vrh ljestvice.

Gosti su poveli već u petoj minuti nakon savršeno izvedenog slobodnog udarca Nicole Barelle. Klub iz Udina je izjednačio nakon autogola Milana Škrinjara u 22. minuti, a slovenski nogometaš Jaka Bijol doveo je domaće u vodstvo u 84. minuti. Konačan rezultat postavio je Tolgaj Arslan u trećoj minuti nadoknade vremena.

Marcelo Brozović je odigrao cijeli susret za Inter.

Udinese zauzima prvo mjesto na tablici Serie A sa 16 bodova, dok je Inter šesti sa četiri boda manje.