SERIE A: Pobjeda Juventusa, Mandžukić i dalje bez odigrane minute

epa07851593 Juventus' forward Cristiano Ronaldo (L) and his teammate Alex Sandro (R) in action during the UEFA Champions League group D soccer match between Atletico de Madrid and Juventus at Wanda Metropolitano stadium in Madrid, Spain, 18 September 2019.  EPA/RODRIGO JIMENEZ

EPA/RODRIGO JIMENEZ

Talijanski prvak Juventusk slavio je u subotu u Torinu protiv Verone s 2:1 u utakmici četvrtog kola Serie A.

Veronu je u vodstvo doveo Miguel Veloso u 20. minuti, nakon odbijene lopte Samuela Di Carmine iz jedanaesterca. Izjednačio je Aaron Ramsey u 31. minuti na asistenciju Cristiana Ronalda, a Portugalac je ‘Bianconerima’ donio sva tri boda u 49. minuti nakon penala.

Trener Juventusa Sarri i ovoga je puta hrvatskog napadača Marija Mandžukića ostavio na klupi.