Remi Lorienta i PSG-a koji je i dalje bez Neymara i Mbappea. Ramos zaradio crveni

epa08641757 (FILE) Angel Di Maria of PSG reacts after missing an opportunity to score during the UEFA Champions League final between Paris Saint-Germain and Bayern Munich in Lisbon, Portugal, 23 August 2020 (reissued 02 September 2020). The French club PSG has confirmed on Twitter three cases of Covid-19 in their team on 02 September 2020 of which two would be Angel Di Maria and Leandro Paredes and the third would be Neymar, as confirmed by French sports newspaper L'Equipe.  EPA/Miguel A. Lopes / POOL

EPA/Miguel A. Lopes

U dvoboju 19. kola Francuske lige Lorient i PSG su odigrali 1-1.

Parižani su se poraza spasili golom Icardia u sudačkoj nadoknadi. PSG je i dalje bez Neymara i Mbappea, a drugo poluvrijeme je odigrao Sergio Ramos, koji je u završnici dobio crveni karton.

Lille je s 3-2 nadigrao u gostima Bordeaux, koji je dvaput vodio, a ipak izgubio.  Ivo Grbić je bio na vratima Lillea, dok je Domagoj Bradarić ostao na klupi.

Monaco je u derbiju svladao Rennes s 2-1. Gosti su poveli golom Terriera (16pen), ali je Monaco Nike Kovača uspio preokrenuti pogocima Ben Yeddera (35) i Vollanda (72). Lovro Majer je izašao iz igre kod gostiju u 63. minuti.

Marseille je kod kuće odigrao 1-1 s Reimsom, a poraza se spasio golom Payeta iz pebaola u 98. minuti. Duje Ćaleta Car je izašao iz igre u sudačkoj nadoknadi.

PSG vodi s 46 bodova, 13 više od Nice i Marseillea.

OZNAKE: francuska liga