RASKOL U LIVERPOOLU Pukla ljubav između Kloppa i Salaha? Pojavila se još jedna snimka, Egipćanin hladnokrvan

27th April 2024; London Stadium, London, England; Premier League Football, West Ham United versus Liverpool; A dejected Liverpool Manager Jurgen Klopp ignores Mohamed Salah after the 2-2 draw,Image: 868364373, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Shaun Brooks / Actionplus / Profimedia

Shaun Brooks / Actionplus / Profimedia

U prvom susretu 35. kola engleske Premier lige nije bilo pobjednika, u Londonu su nogometaši West Hama i Liverpoola odigrali 2-2.

West Ham je poveo u 43. minuti kada je Bowen nadskočio gostujuću obranu te je glavom pogodio za 1-0 i svoj šesnaesti ligaški pogodak ove sezone.

Liverpool je preokret kreirao početkom drugog poluvremena. Prvo je Robertson izjednačio u 48., a gosti su poveli u 65. minuti. Stvorena je gužva u domaćem šesnaestercu, a nakon udarca Gakpoa i brojnih odbijanja vratar Areola je ugurao loptu u svoju mrežu.

ULOVILE IH KAMERE Liverpool ponovno kiksao, Salah se žestoko sukobio s Kloppom: Smirivao ga suigrač

West Ham je imao snage za povratak te je do boda stigao u 77. minuti. Bowen je ovaj put bio asistent, a nakon lijepog trzaja glavom za 2-2 je pogodio Antonio. U samoj završnici Liverpool je bio centimetrima blizu novog vodstva i pobjede, ali je žestoki udarac Elliotta završio na okviru vrata.

Novim kiksom Liverpool se gotovo sigurno oprostio od naslova prvaka budući ima utakmicu više od Arsenala i dva boda manje te čak dvije utakmice više od Cityja uz bod manje.

Pukla ljubav između Kloppa i Salaha?

No, dan nakon utakmice glavna je tema sukob Jurgena Kloppa i Mohameda Salaha.

Jučer smo objavili snimku sukoba koji je nastao dok se Salah spremao ući u igru u 79. minuti pri rezultatu 2:2. Klopp i Salah su se žestoko verbalno sukobili, a veći incident spriječio je Darwin Nunez koji se također tada spremao za ulazak.

“Ne mogu vam reći što smo Salah i ja izgovorili uz aut liniju. Ali razgovarali smo u svlačionici i za mene je ta priča gotova. Stekao sam dojam da je i za njega”, rekao je Klopp nakon utakmice, no nova snimka koja se pojavila ne sugerira to.

Kao što se može vidjeti, Salah je hladnokrvno prošao pored svog trenera te ga nije ni pogledao, iako se netom prije pozdravio s osobom koja mu je išla u susret.

Klopp je već najavio svoj odlazak iz Liverpoola na kraju sezone, a ovo ljeto bi i Salah mogao prihvatiti ponudu bogatih Saudijaca koje je odbio prošle sezone.

NOVI VELIKI PROPUST Čudesni preokret spriječila loša odluka suca: ‘Moramo ovo objasniti ljudima’