PRIMERA Atletico svladao Malagu, Torres dvostruki asistent

epa05858437 Atletico de Madrid's Koke Resurreccion celebrates after scoring the team's third goal against Sevilla during their Spanish Primera Division soccer game at Vicente Calderon stadium, in Madrid, Spain, 19 March 2017. Atletico de Madrid won 3-1.  EPA/KIKO HUESCA

Nogometaši Atletico Madrida u posljednjoj su subotnjoj utakmici Primere slavili u gostima kod Malage sa 2:0.

‘Rojiblancose’ je u vodstvo doveo koke u 26. minuti, a konačni rezultat postavlja Filipe Luís u 74. minuti. Asistent kod oba pogotka bio je Fernando Torres.

U ranije odigranim subotnjim utakmicama, Eibar je s 3:2 pobijedio Villarreal, Athletic je s 2:1 bio bolji od Osasune, dok su Sociedad i Leganes podijelili bodove (1:1.).

Atletico je s ovom pobjedom, barem nakratko, stigao do trećeg mjesta s 58 bodova, jednim više od Seville koja ima i utakmicu manje. Malaga je 16. sa 27 bdoova. Vodeći je Real Madrid s 65 bodova.