PREMIERLIGA: Liverpool upisao i drugu pobjedu, evo i ostalih rezultata

epa07777872 Liverpool players celebrate during the English Premier League soccer match between Southampton and Liverpool at St Mary's Stadium, Southampton, Britain, 17 August 2019.  EPA/WILL OLIVER EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications

EPA/WILL OLIVER

Momčad Liverpoola slavila je u subotu kod Southamptona sa 2:1 u drugom kolu engleske Premierlige. Izabranici Jürgena Kloppa u vodstvo su došli u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena preko Sadia Manéa, koji je iskoristio asistenciju Jamesa Milnera. na 2:0 povisio je Firmino u 71. minuti, kojem je asistirao Mané, a konačni rezultat postavio je Danny Ings, inače bivši igrač ‘Redsa’, u 83. minuti.

U ostalim današnjim utakmicama Brighton i West Ham odirali su bez pobjednika, 1:1. Javier Hernández doveo je ‘Čekićare’ u vodstvo u 61. minuti, a poravnao je Leandro Trossard četiri minute kasnije.

Bournemouth je na gostovanju kod Aston Ville slavio s 2:1. U 2. minuti Joshua King doveo je Bournemouth u vodstvo s bijele točke, a deset minuta kasnije povisio je Harry Wilson. Jedini gol za domaćine postigao je Douglas Luiz.

Everton je pogotkom Bernard slavio kod kuće protiv Watforda, a Norwich je s 3:1 pobijedio Newcastle. Sva tri gola za Norwich postigao je Teemu Pukki, a Jonjo Shelvey bio je jedini strijelac za Newcastle.

Od 18:30 sati igra se posljednja današnja utakmica. U Manchesteru igraju aktualni prvaci, Manchester City i Tottenham, finalist Lige prvaka.