OLMO NA ZIDIĆU U IZLOGU: Remi Dinama i Lokomotive, zabio i Sammir

Zagreb, 30.01.2014 - Hrvatski nogometni prvak i vodeæi sastav Prve HNL nakon jesenskog dijela prvenstva Dinamo objavio je na svojoj službenoj internetskoj stranici (gnkdinamo.hr) kako je sporazumno raskinuo ugovor s veznjakom Sammirom pola godine prije njegova isteka, te je Sammir slobodan igraè. Arhivska fotografija Jorgea Sammira Cruza Camposa tijekom treninga GNK Dinama 10.1.2012. godine.
foto FaH/ Damir SENÈAR/ ik

hina

Nogometaši Dinama remizirali su u prvoj pripremnoj utakmici u Rovinju s Lokomotivom 1:1 (0:0), javlja HRT.

Nakon prvih 45 minuta nije bilo golova, a zatim je u 64. minuti mladi Josip Šutalo doveo Dinamo u vodstvo. Prednost vodeće momčadi hrvatskog prvenstva trajala je do 77. minute kad je Sammir (arhivska fotografija) postigao izjednačujući pogodak protiv bivše momčadi.

Trener Dinama Nenad Bjelica promiješao je momčad za ovu utakmicu, a susret je s obližnjeg zidića pratio Španjolac Dani Olmo za kojeg se posljednjih dana piše da odlazi u talijanski Milan.

Dinamo sljedeću pripremnu utakmicu igra već sutra, protivnik je češki klub Slovačko od 15 sati.