Odličan pogodak Krovinovića protiv Millwalla

01.09.2016., Gradski stadion, Koprivnica - Kvalifikacije za U21 Europsko prvenstvo koje ce se igrati u Poljskoj 2017., skupina 6, Hrvatska - Svedska. Filip Krovinovic. Photo: Igor Kralj/PIXSELL

Igor Kralj/PIXSELL

Hrvatski veznjak Filip Krovinović bio je strijelac prvog pogotka u 0:2 (0:1) pobjedi WBA na gostovanju kod Millwalla u sklopu 31. kola Championshipa.

Krovinović se u 42. minuti oslobodio suparničkog braniča, a potom je precizno pogodio suprotni kut s dvadesetak metara udaljenosti. Bivšem igraču Pjesnika bio je to drugi gol u prvenstvenoj sezoni u ukupno 25. nastupu. 24-godišnjak je u momčad koju vodi Slaven Bilić stigao početkom sezone na posudbu iz portugalske Benfice.

Gosti su pobjedu potvrdili u 84. minuti kada je nakon ubacivanja iz kuta Grosickog loptu u mrežu proslijedio O’Shea. WBA je vodeća momčad prvenstvene ljestvice s četiri boda prednosti pred Leedsom.