NAKON 4 REMIJA Juventus pobjedom protiv Monze pred svojim navijačima zaključio sezonu

epa11369065 Juventus's Alex Sandro celebrates after scoring the 2-0 goal during the Italian Serie A soccer match of Juventus FC against AC Monza, in Florence, Italy, 25 May 2024.  EPA/Alessandro Di Marco

EPA/Alessandro Di Marco

Nogometaši Juventusa svladali su pred svojim navijačima Monzu sa 2-0 (2-0) u svom posljednjem nastupu ove sezone.

Za momčad iz Torina vodeći pogodak postigao je Federico Chiesa u 26. minuti, a samo dvije minute poslije konačnih 2-0 postavio je Alex Sandro.

Juventus je sa 71 bodom došao na treće mjesto, iza novog prvaka Intera (93 boda) i Milana (74), koji imaju utakmicu manje. Monza je završila prvenstvo na 12. mjestu sa 45 bodova.

Ovo je ujedno bila Juventusova prva pobjeda nakon četiri uzastopna ligaška remija.

Standings provided by Sofascore

U subotu će još igrati Milan i Salernitana (20.45 sati), dok je nedjelje rezervirana za dvoboje koji imaju rezultatski značaj u borbi za nastup u europskim natjecanjima i za opstanak u Seria A.

GVARDIOL TRAGIČAR Manchester United slavio protiv Cityja u finalu FA Kupa i dohvatio Europu u posljednjoj utakmici sezone

OZNAKE: Juventus, monza, seria a