MODRIĆ I EKIPA Real Madrid gazi: Osam kola prije kraja imaju osam bodova više od Barce

SOPA Images / ddp USA / Profimedia

Real Madrid – Athletic Bilbao 2:0 u 30. kolu La Lige. Junak: Brazilac Rodrygo, zabio oba gola. U 81’ga je zamijenio kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić

U utakmici 30. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je pobijedio Athletic Bilbao s 2:0 pobjegavši  tako Barceloni na velikih osam bodova prednosti.

Igrač utakmice: dvostruki strijelac Rodrygo, koji se među strijelce upisao u 8. i 73. minuti. Mladi Brazilac je igrao do 81′, a umjesto njega u igru je ušao kapetan hrvatske reprezentacijeLuka Modrić.

Kraljevski klub” je bio blizu gola i u 49. minuti kada je Brahim Diaz pogodio lijevu vratnicu.

U ranije odigranom susretu Girona je pobijedila Real Betis 3:2, a pobjednički gol domaćin je zabio u drugoj minuti sudačke nadoknade.

EPA/Chema Moya

Girona je vodila 1:0 i 2:1 no Betis se oba puta vraćao. Međutim, kada je Christian Stuani zabio u drugoj minuti sudačke nadoknade više nije bilo vremena za novu promjenu rezultata.

Prva dva gola za Gironu zabio je Artem Dovbik (36-11m, 65′), dok je dvostruki strijelac za goste bio Willian Jose (45′ +4, 76).

EPA/Mariscal

Real Sociedad je na gostovanju pobijedio Alaves s 1:0 golom Jona Pacheca u 59. minuti, dok su Celta Vigo i Rayo Vallecano odigrali bez golova.

U ponedjeljak će igrati VillarrealAtletico Madrid.