LA LIGA Girona do pobjede u sudačkoj nadoknadi

Girona's Spanish midfielder #14 Aleix Garcia celebrates at the end of the Spanish league football match between Girona FC and Real Betis at the Montilivi stadium in Girona on March 31, 2024.,Image: 861415909, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: PAU BARRENA / AFP / Profimedia

PAU BARRENA/AFP/Profimedia

U susretu 30. kola španjolskog nogometnog prvenstva Girona je pobijedila Real Betis sa 3-2, a pobjednički gol domaćin je zabio u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Girona je vodila 1-0 i 2-1, no Real Betis se oba puta vraćao. Međutim, kada je Christian Stuani zabio u drugoj minuti sudačke nadoknade više nije bilo vremena za novu promjenu rezultata.

Prva dva gola za Gironu zabio je Artem Dovbik (36-11m, 65), dok je dvostruki strijelac za goste bio Willian Jose (45+4, 76).

U prvom nedjeljom susretu Celta Vigo i Rayo Vallecano su odigrali bez golova.

Kasnije se sastaju Deportivo Alaves-Real Sociedad (18.30), te Real Madrid-Athletic Bilbao (21.00), dok će u ponedjeljak će igrati Villarreal-Atletico Madrid.

Na ljestvici vodi Real Madrid sa 72 boda, Barcelona je bila druga sa 67 bodova, dok je treća Girona sa 65 bodova.