Liverpool pobijedio Newcastle u gostima 3-2

epa07547454 Newcastle United Christian Atsu (L) celebrates scoring a goal during the English Premier League soccer match between Newcastle United and Liverpool FC at St James' Park in Newcastle, Britain, 04 May 2019.  EPA/NIGEL RODDIS EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications

Nogometaši Liverpoola pobijedili su u 37. kolu Engleske lige u trileru kod Newcastla s 3-2 i zadržali šanse za naslov.

Liverpool je dvaput vodio golovima van Dijka (13) i Salaha (28), no uporni domaćini su oba puta uspjeli poravnati golovima Atsua (20) i Rondona (54). U 73. minuti uslijedio je novi udarac za trenera Kloppa jer s terena iznešen Salah i čini se da se radi o težoj ozljedi. Ipak, četiri minute prije kraja Origi pogađa glavom nakon slobodnog udarca Shaqirija za pobjedu gostiju.

Dejan Lovren je igrao do 83. minute za Redse.

Liverpool opet vodi s 94 boda, dok City ima 92 i utakmicu manje.

City u ponedjeljak dočekuje Leicester, a u zadnjem kolu Liverpool igra doma s Wolverhamptonom, a City ide u goste Brightonu.

OZNAKE: liverpool, newcastle